Dane firmy

Vinyl Tamka


Chmielna 20, 00-020 Warszawa

Tel: 609155327

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Vinyl Tamka | Polskie płyty winylowe


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Firma ta może swoim klientom wiele zaproponować. Przedsiębiorstwo znajduje się na terenie Warszawy. W ofercie podmiotu o nazwie Vinyl Tamka osoby zainteresowane znaleźć mogą zagraniczne i polskie płyty winylowe. Zakres propozycji firmy obejmuje zarówno płyty używane, jak i nowe. Przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż:

  • stacjonarną
  • wysyłkową

Podmiot ma do zaoferowania płyty winylowe z takich gatunków jak muzyka filmowa, elektroniczna, klasyczna i alternatywna. Skorzystanie z propozycji przedsiębiorstwa może się doskonale sprawdzić zarówno w przypadku miłośników przyjemnego spędzania czasu przy muzyce szukających płyt winylowych dla siebie, jak i osób, które chcą kupić takie produkty w prezencie dla bliskiej osoby. Firma zajmuje się również prowadzeniem skupu płyt winylowych, w którym ich właściciele mogą je sprzedać. Można liczyć tutaj na bardzo atrakcyjne ceny, szerokie spektrum dostępnych rozwiązań, wysoką jakość obsługi klienta, duże zaangażowanie i profesjonalne podejście do wykonywanych zadań.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...