Dane firmy

BUD-MIX


Torowa 16c, 32-050 Skawina

Tel: 790 260 407

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Topline


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Inwestorzy prywatni oraz firmy budowlane poszukujące wysokiej jakości materiałów lub narzędzi znajdą starannie wyselekcjonowane produkty w internetowym sklepie z artykułami budowlanymi i wykończeniowymi. Jest to firma od lat współpracująca z najlepszymi producentami krajowymi i zagranicznymi takimi jak Fischer, Komatz, Benfer czy Laticrete, dlatego w jej ofercie można znaleźć profesjonalne, atrakcyjne cenowo produkty.

Pełen asortyment, wśród którego są też narzędzia marki Topline, można znaleźć na stronie sklepbudowlanca.pl. W razie problemów z wyborem produktów zawsze pomocą służy miła obsługa sklepu.

Inne firmy w pobliżu:

Lajkonik Przeprowadzki


ADRES:
Paulińska 16, Kraków

Transfer Przeprowadzki


ADRES:
os. Jagiellonskie 22, Kraków

Stachurski Przeprowadzki


ADRES:
Łużycka 57, Kraków

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...