Dane firmy

PIK-TRANS.PL


Miła 7, 77-100 Bytów

Tel: 782 930 132

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://pik-trans.com • Bus niemcy polska zachodniopomorskie


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Firma ta mieści się na terenie Bytowa. Z działalnością przedsiębiorstwa można się zaznajomić na stronie internetowej pik-trans.com. Podmiot funkcjonuje w branży transportowej. Firma świadczy usługi związane z przewozem paczek, a także osób. Zaangażowanie przedsiębiorstwa do współpracy może być doskonałym pomysłem dla tych, którzy planują międzynarodowe przedsięwzięcia:

  • rekreacyjne
  • zawodowe
  • biznesowe
  • edukacyjne

W ofercie podmiotu znaleźć można przykładowo bus z Niemiec do Polski do zachodniopomorskiego, a także przejazdy z kraju do Holandii, Niemiec oraz Belgii. Firma proponuje bardzo atrakcyjne ceny usług.

Inne firmy w pobliżu:

Apteka GEMINI


ADRES:
Grunwaldzka 67, Świnoujście

Salon Jubilerski Virago


ADRES:
Krzywoustego 17, Szczecin

Maro Tur


ADRES:
Strażacka 1, Koszalin

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...