Dane firmy

SPC


Kościuszki 114, 61-717 Poznań

Tel: 533 372 997

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Buty taktyczne gore tex


Zakres działalności przeglądanej firmy:

W internetowym sklepie militarnym oferowane są akcesoria podróżnicze, survivalowe i kempingowe. Klienci mogą tu zaopatrzyć się w wysokiej jakości odzież, która sprawdzi się nawet w trudnych warunkach. Ubrania umożliwiają aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, są komfortowe w użytkowaniu i estetycznie wykonane. Dużą popularnością wśród klientów MILOUT.pl  cieszą się plecaki wojskowe i taktyczne. Są pojemne, dlatego przydadzą się podczas podróży. Są również doskonałe do codziennego użytkowania. 

W dobrze zaopatrzonym sklepie można zamówić także buty taktyczne GORE-TEX. Często sięgają po nie pracownicy służb mundurowych. Modele ze wzmocnionymi podeszwami wykonane z przewiewnego materiału sprawdzą się również podczas górskich wędrówek. Klienci mogą zdecydować się na różnorodne wzory w wielu kolorach.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...