Dane firmy

Rejuvi Cosmetics Teresa Maciejewska


Jamneńska 55, 75-900 Koszalin

Tel: 94 345 76 01

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Natinuel


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Za sprawą hurtowni Rejuvi Cosmetics spore grono kupujących ma możliwość zaopatrywania się w najwyższej jakości wyroby kosmetyczne, w tym te przeznaczone do pielęgnacji skóry twarzy i całego ciała. Oferowane rozwiązania nadają się do stosowania w domowych warunkach, jak też do użytkowania w profesjonalnych salonach urody czy w ośrodkach SPA & wellness.

Renomowana marka Natinuel również znalazła się w zasobach polecanego sprzedawcy. Do dyspozycji nabywców oddaje ona szeroką gamę łatwych w aplikowaniu kremów, maseczek, emulsji czy fluidów o bogatych składach i wszechstronnym działaniu odżywiającym.

Inne firmy w pobliżu:

Apteka GEMINI


ADRES:
Grunwaldzka 67, Świnoujście

Maro Tur


ADRES:
Strażacka 1, Koszalin

Podis - Centrum Podologii


ADRES:
Mazowiecka 1, Szczecin

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...