Dane firmy

ABM Jędraszek Sp.j.


Piłsudskiego 3H, 95-200 Pabianice

Tel: 500 165 156

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Okna PCV w Łodzi


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Przedsiębiorstwo o nazwie ABM Jędraszek działa w branży wyposażenia nieruchomości i zajmuje się produkcją okien, drzwi, a także rolet. Skorzystanie z jego propozycji jest praktycznym rozwiązaniem dla tych, którzy urządzają dom, czy też obiekt o charakterze komercyjnym i potrzebne są im okna PCV w Łodzi. Firma usytuowana jest na terenie Pabianic.

Swoim klientom podmiot ma do zaoferowania:

  • pergole,
  • okna plastikowe,
  • drzwi zewnętrzne,
  • okna aluminiowe,
  • osłony przeciwsłoneczne,
  • systemy przesuwne.

Produkty sprzedawane przez przedsiębiorstwo są przydatne zarówno w przypadku osób prywatnych, jak i prowadzących własną działalność gospodarczą. Można tutaj liczyć na dosyć szeroki asortyment, profesjonalizm, bardzo atrakcyjne ceny i wysoką jakość obsługi klienta. Warto się dokładnie zaznajomić z propozycjami firmy.

Inne firmy w pobliżu:

wyprawkowy


ADRES:
Słoneczna 37, Brzeziny

Health Team


ADRES:
Radwańska 68, Łódź

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...