Dane firmy

City Tools


Chemiczna 11i, 20-329 Lublin

Tel: 534 606 000

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

 Bruzdownica 150mm WCS45 Milwaukee


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Sklep online CityTools.pl z siedzibą w Lublinie realizuje zamówienia dla klientów z całej Polski. Nabywcy mają możliwość zaopatrywania się w nowoczesne elektronarzędzia, które sprawdzają się zarówno w rękach profesjonalistów, jak też pasjonatów stawiających na wysoką jakość. Katalog jest rozbudowany i regularnie uzupełniany o nowe rozwiązania.

Jedną z pozycji w asortymencie jest wydajna bruzdownica 150 mm Milwaukee WCS45, jaka znakomicie spisuje się w przypadku mniejszych, jak też bardziej zaawansowanych prac. Przedsiębiorstwo zapewnia doskonałe zaopatrzenie budowlańcom, dekarzom czy majsterkowiczom.

Inne firmy w pobliżu:

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...