Dane firmy

DJ Sawik


, -

Tel: 570 276 082

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kapela na wesele Siedlce - DJ Sawik


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Podmiot ten prowadzi witrynę internetową djsawik.com, na której można się zapoznać z propozycjami, jakie ma on dla swoich klientów. Skorzystanie z jego profesjonalnego wsparcia stanowi praktyczne rozwiązanie dla:

  • klientów indywidualnych chcących zorganizować imprezę o charakterze okolicznościowym,
  • osób prowadzących własną działalność gospodarczą, które planują jubileusz firmowy, galę, konferencję, czy też imprezę promocyjną.

Współpraca z przedsiębiorstwem to doskonały pomysł dla tych, którym potrzebny jest przykładowo wokalista i kapela na wesele w Siedlcach. Firma specjalizuje się w branży rozrywkowej i dba o wysokiej jakości muzykę na przyjęciach. Jej oferta obejmuje usługi konferansjerskie, co pozwala na uporządkowane i ciekawe poprowadzenie imprezy zgodnie z opracowanym wcześniej scenariuszem. Można tutaj liczyć na bardzo atrakcyjne ceny, dość szerokie spektrum dostępnych rozwiązań, profesjonalną obsługę klienta, indywidualne podejście do zadań, zaangażowanie, a także kompleksowe wsparcie.

Inne firmy w pobliżu:

HityDiscoPolo


ADRES:
- -, -

Copywriter.pl


ADRES:
xxxxx x, Kraków

Essentiala3.pl


ADRES:
,

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...