Dane firmy

Stępień Dermatolog


Centrum E 21, -

Tel: 509 295 280

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Odmładzanie skóry kraków


Zakres działalności przeglądanej firmy:

W krakowskim gabinecie dermatologicznym można poddać się leczeniu wielu problemów skórnych, jak trądzik wszelkiego rodzaju, wypadanie włosów czy wysypki o różnym pochodzeniu. Specjalistka postanowiła też jakiś czas temu rozszerzyć pakiet swoich usług o zabiegi dermatologii estetycznej, co jest odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie. Klienci chcą przede wszystkim odmładzania skóry twarzy, więc w ofercie na stronie stepien-dermatolog.pl pojawiła się taka propozycja. Odmładzanie skóry w Krakowie polega m.in. na wszczepianiu nici liftingujących.

Zabieg ten ma wiele zalet, a jedną z ważniejszych jest fakt, że można go zastosować także na mocno zwiotczałą skórę, niemalże natychmiastowo przywracając jej właściwe napięcie. To dobra propozycja dla osób, które wcześniej nie zadbały o zabiegi profilaktyczne, są dojrzałe lub też ich skóra szybko straciła napięcie, co dzieje się na przykład na skutek dużej straty wagi.

Zabieg jest bezbolesny i istnieje niewiele przeciwwskazań do poddania się tej procedurze.

Inne firmy w pobliżu:

Lajkonik Przeprowadzki


ADRES:
Paulińska 16, Kraków

Transfer Przeprowadzki


ADRES:
os. Jagiellonskie 22, Kraków

Stachurski Przeprowadzki


ADRES:
Łużycka 57, Kraków

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...