Dane firmy

Centurion Finance ASI S.A.


Aleksandra Zająca 22, 40-749 Katowice

Tel: 735 100 333

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Komunikaty ebi


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Podmiot specjalizuje się w inwestowaniu w rozmaite spółki, w szczególności takie, które działają w jednej z przyszłościowych branży, w tym energetyce, nowych technologiach, usługach mobilnych, a także faktoringu. Każda inwestycja jest przeprowadzana po dokonaniu dokładnej analizy finansowej, w której uczestniczą specjaliści z różnych dziedzin, w tym księgowości, finansów i ekonomii.

Spółka Centurion Finance interesuje się podmiotami  działającymi zarówno na giełdzie lokalnej, jak i na zagranicznych rynkach. Na bieżąco publikuje na swojej stronie komunikaty EBI, aby osoby zainteresowane ofertą miały jak najlepszy wgląd w sytuację finansową różnych podmiotów. Na stronie publikowane są również inne dokumenty, w tym sprawozdania z walnego zgromadzenia akcjonariuszy, spotkań zarządu i rady nadzorczej, a także dokumenty dotyczące polityki i strategii inwestycyjnej. Zyski są przeznaczone na kolejne inwestycje lub wypłacane w formie dywidenty. Spółka w zależności od woli udziałowca może również nabyć akcje własne.

Inne firmy w pobliżu:

GABARYTY.NET


ADRES:
Janasa 4, Katowice

Netpaka.eu


ADRES:
Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

fulloutdoorprintservice


ADRES:
Al. Piastowska 4, Cieszyn

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...