Dane firmy

GABARYTY.NET


Janasa 4, 40-855 Katowice

Tel: +48-515-515-301

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://gabaryty.net/ - Transport maszyn z niemiec do polski


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Osoby poszukujące solidnego i doświadczonego  przewoźnika, zajmującego się spedycją i transportem międzynarodowym, powinny zainteresować się usługami firmy gabaryty.net. Specjalnością tego przewoźnika jest relokacja ponadgabarytów w kraju oraz zagranicą. Każde zlecenie rozpatrywane jest w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę długość trasy, wielkość oraz wagę przewożonego ładunku.

W ofercie firma posiada m.in. transport maszyn rolniczych i budowlanych, czy przerzut urządzeń górniczych z takich krajów jak Anglia, Irlandia, Włochy, a także  transport maszyn z Niemiec do Polski. Przedsiębiorstwo gwarantuje profesjonalny oraz kompleksowy sposób realizacji swoich usług. Główny obszar działalności firmy stanowi transport ponadgabarytowy,  do przewozu którego wykorzystywany jest odpowiednio dostosowany sprzęt. 

Inne firmy w pobliżu:

Netpaka.eu


ADRES:
Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

fulloutdoorprintservice


ADRES:
Al. Piastowska 4, Cieszyn

WindBal


ADRES:
Wałowa 39, Tychy

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...