Dane firmy

KJ Studio


Promienna 23 /21, 64-920 Piła

Tel: 500 264 071

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

KJ Studio • Zakładanie strony na fb


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Aby docierać z ofertą swojej firmy do nowych klientów i jednocześnie efektywnie budować dobry wizerunek marki, warto bardzo mocno zaznaczyć swoją obecność w mediach społecznościowych. O tym, jak duże ma to znaczenie, można dowiedzieć się więcej po wejściu na stronę e-kjstudio.pl. Dobrze prowadzone konto przynosi mnóstwo korzyści, a do tego wbrew pozorom taka promocja wcale nie musi być bardzo kosztowna.

Najważniejsze jest tutaj oczywiście profesjonalne podejście do tematu. Zakładanie strony na FB to dopiero początek drogi do sukcesu. Już to jednak musi być wykonane prawidłowo i dlatego warto pozostawić to zadanie w rękach tej profesjonalnej firmy. Zespół specjalistów zajmie się wszystkimi czynnościami od początku do końca, nie tylko zakładając konto, ale także prowadząc je i później promując. Wszystko to elastycznie dopasowane do potrzeb i zawsze w doskonałej cenie.

Inne firmy w pobliżu:

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Fachowe-Przeprowadzki.pl


ADRES:
Os. Stefana Batorego 7, Poznań

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...