Dane firmy

Qdent Warszawa


Sokołowska 9, 01-142 Warszawa

Tel: 510 58 58 88

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Chirurgia stomatologiczna


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Chirurgiczne usuwanie zęba nie musi wcale wiązać się z dużym bólem, jeśli stomatolog będzie wiedział, jakie środki znieczulające zastosować. Oczywiście niezbędne jest również odpowiednie wyposażenie sali zabiegowej, co pozwoli nie tylko na sprawny zabieg, ale również skuteczniejszy. Chirurgia stomatologiczna w Warszawie stale się rozwija, co pozwala na radzenie sobie z jeszcze bardziej skomplikowanymi problemami. Dlatego Q-dent jest coraz częściej wybieranym gabinetem na rynku usług stomatologicznych.

W zespole salonu można spotkać osoby, które mają nie tylko odpowiednie kwalifikacje, ale również ogromne doświadczenie zawodowe. Dzięki temu zabiegi są wykonywane u pacjentów w niemal każdym wieku. Chirurgia szczękowa jest szczególnie ważna dla osób, które borykają się z problemem ósemek. Zęby mądrości potrafią stać się powodem tzw. zatrzymanego zęba.

Inne firmy w pobliżu:

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Lash Up!


ADRES:
Kazimierzowska 46, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...