Dane firmy

Robert Marchel


MONKCHESTER ROAD 34, NE-6 2 Newcastle upon Tyne

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Robert Marchel | Toksyczne związki


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Relacje międzyludzkie nie zawsze są udane. Przyczyny takiego stanu rzeczy mogą być różne. Czasem jest to niedopasowanie charakterów, niekiedy chodzi o okoliczności zewnętrzne i rozmaite zdarzenia, a zdarzają się też toksyczne związki, w których wzorce zachowań są nieprawidłowe. Rozpoznanie tego rodzaju relacji niejednokrotnie sprawia partnerom problemy. Powodem nieraz jest stan zakochania, w którym czasem pewne sprawy postrzega się w inny sposób niż na co dzień, w otoczeniu szarej rzeczywistości oraz rozsądku. Strona jakzdobywac.pl może być interesującym źródłem informacji na tematy związane ze związkami.

Niewątpliwie zdrowy rozsądek i opanowanie odgrywają istotną rolę w prawidłowej ocenie sytuacji. Trzeba zatem starać się zachować te elementy również wtedy, gdy jest się absolutnie zauroczonym drugą osobą. Także wskazówki dostępne w rozmaitych źródłach należy analizować pod kątem adekwatności do indywidualnego przypadku.

Inne firmy w pobliżu:

HityDiscoPolo


ADRES:
- -, -

Copywriter.pl


ADRES:
xxxxx x, Kraków

Essentiala3.pl


ADRES:
,

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...