Dane firmy

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


Grójecka 43/1A, 02--03 Warszawa

Tel: 600 505 052

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Warszawa wynajem samochodów luksusowych | Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Od wieczorów kawalerskich i ślubów, przez firmowe delegacje, po międzynarodowe konferencje czy negocjacje z udziałem zagranicznych VIP-ów – istnieje wiele okazji, w których niezbędne jest auto reprezentujące wysoką klasę nie tylko pod względem wyglądu, ale również funkcjonalności i wyposażenia. Fani motoryzacji bez trudu wskażą konkretne modele niemieckich limuzyn, sportowych coupe, SUV-ów czy busów produkowanych przez Mercedes, BMW i Audi, które wpisują się w tę charakterystykę.

A tak się składa, że wynajem luksusowych samochodów w Warszawie wyprodukowanych przez wymienione wyżej marki oferuje firma vipcarswarsaw.pl. To przedsiębiorstwo doświadczone w świadczeniu usług transportowych na najwyższym poziomie. Świadomość, że wielu biznesowych czy prywatnych klientów potrzebuje w danej sytuacji luksusowego auta o najlepszych parametrach, wydaje się oczywista. Podobnie jak to, że tego typu samochody powinni prowadzić odpowiednio wykwalifikowani kierowcy.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Lash Up!


ADRES:
Kazimierzowska 46, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...