Dane firmy

Netpaka.eu


Powstańców Śląskich 54, 42-700 Lubliniec

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Europaleta wymiary - Netpaka.eu


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Transport towarów zazwyczaj odbywa się przy wykorzystaniu europalet, dlatego warto wiedzieć o nich wszystko. Wiele informacji znaleźć można na portalu netpaka.eu, gdzie publikowane są liczne artykuły, a także umieszczane są ogłoszenia transportowe. Jeżeli więc potrzeba Ci europaleta, a jej wymiary nie są Ci znane, to więcej o ich rodzajach dowiesz się na wspomnianej stronie.

Na szczególną uwagę zasługują też ogłoszenia, które pozwalają zarówno firmom transportowym, jak i tym poszukującym transportu znaleźć współpracowników. Co ważne, ogłaszają się tam wyłącznie sprawdzeni przedsiębiorcy, dzięki czemu zyskujesz gwarancję bezpiecznej współpracy. Przekonaj się sam, jak łatwe może okazać się organizowanie przewozów i skorzystaj z narzędzia, które już wielu osobom pozwoliło nawiązać wieloletnie współprace i nowe kontakty.

Inne firmy w pobliżu:

GABARYTY.NET


ADRES:
Janasa 4, Katowice

fulloutdoorprintservice


ADRES:
Al. Piastowska 4, Cieszyn

WindBal


ADRES:
Wałowa 39, Tychy

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...