Dane firmy

Laser Tag


Wojciechowskiego 7, 60-685 Poznań

Tel: 570 931 931

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Poznań wieczór kawalerski - Laser Tag


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Jesteś odpowiedzialny za zorganizowanie niezapomnianej imprezy dla przyszłego męża? Ostatnie chwile jako kawaler powinny być wyjątkowe, dlatego warto, żebyś naprawdę się postarał. Czym może zająć się grono mężczyzn, którzy towarzyszyć będą przyszłemu mężowi? Oczywiście, że sportem! Wyzwolenie adrenaliny sprawi, że o wiele łatwiej będzie zapomnieć o stresie związanym z tym wydarzeniem. Laserowy paintball może być świetną dyscypliną, która tego dnia idealnie się sprawdzi. 

Aby dowiedzieć się czegoś więcej, wejdź na stronę lasertagpoznan.pl i zobacz, jak zorganizować taki wieczór kawalerski w Poznaniu. Wszyscy zaproszeni goście będą pod ogromnym wrażeniem tego, jak udało Ci się wszystko załatwić. Towarzyszyć Wam będzie wiele emocji i zdrowy duch sportowej rywalizacji. A dzięki temu, że to paintball laserowy, na skórze nie pozostanie żaden ślad! 

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Fachowe-Przeprowadzki.pl


ADRES:
Os. Stefana Batorego 7, Poznań

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...