Dane firmy

Żaluzje Zakład Produkcyjno-Usługowy Ewa Buraczewska


Tuwima 8, 16-001 Kleosin

Tel: (85) 663 21 07

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://zaluzje.com.pl/ | Rolety wewnętrzne producent białystok


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Montaż rolet wewnętrznych staje się coraz popularniejszy, ponieważ jest to rozwiązanie klasyczne, ponadczasowe i niedrogie. Rolety chronią przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, co doceniane jest szczególnie latem. Ich posiadacze mogą być pewni, że przebywanie w pomieszczeniach będzie komfortowe niezależnie od aktualnie panujących warunków atmosferycznych. Co równie istotne, osoby mające rolety nie muszą decydować się na zakup firanek, które powoli zaczynają wychodzić z mody.

Utrzymanie takich osłon w nienagannym stanie nie jest zbyt trudne. Na uwagę zasługuje także łatwość montażu, który zajmie mniej więcej kilka minut. Są one też nieskomplikowane w obsłudze, a wszelkie, ewentualne zabrudzenia można usunąć przy użyciu wilgotnej szmatki nasączonej wodą. Zaletą rolet jest też fakt, że są one dostępne w wielu różnych wariantach kolorystycznych, dlatego też wybór najodpowiedniejszej osłony okienne nie powinien stanowić większego problemu. Rolety wewnętrzne w Białymstoku pochodzące od producenta zaluzje.com.pl to propozycja dla najbardziej wymagających osób.

Inne firmy w pobliżu:

Insperio


ADRES:
Kolonia Porosły 4, Choroszcz

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...