Dane firmy

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


Przemysłowa 2, 64-400 Międzychód

Tel: 95 750 51 50

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Syfon do wanny - Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Opracowanie sprawnego systemu odpływu wody jest jednym z kluczowych elementów, jakie należy wziąć pod uwagę podczas remontu łazienki. Takie podejście sprawi, że będziesz cieszyć się komfortowym i funkcjonalnym pomieszczeniem przez długie lata. Jeśli jesteś miłośnikiem relaksujących kąpieli, zadbaj o wysokiej jakości syfon do wanny, który powinien być wykonany z trwałych i odpornych na korozję komponentów.

Schedpol.pl to miejsce, w którym znajdziesz szeroką gamę nowoczesnych produktów odpowiedzialnych za zapewnianie wydajnego odpływu wody. W asortymencie dostępne są klasyczne warianty oraz wyposażone w automatyczny korek. Za każdym projektem stoją profesjonaliści, którzy starają się zadbać o funkcjonalność i atrakcyjny wygląd poszczególnych akcesoriów. Doświadczona firma proponuje modele o różnym przepływie i średnicy odpływu, dzięki czemu klient może wybrać produkt, który będzie idealnie pasował do jego łazienki.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Fachowe-Przeprowadzki.pl


ADRES:
Os. Stefana Batorego 7, Poznań

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...