Dane firmy

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


Przemysłowa 2, 64-400 Międzychód

Tel: 95 750 51 50

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Syfon do wanny - Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Opracowanie sprawnego systemu odpływu wody jest jednym z kluczowych elementów, jakie należy wziąć pod uwagę podczas remontu łazienki. Takie podejście sprawi, że będziesz cieszyć się komfortowym i funkcjonalnym pomieszczeniem przez długie lata. Jeśli jesteś miłośnikiem relaksujących kąpieli, zadbaj o wysokiej jakości syfon do wanny, który powinien być wykonany z trwałych i odpornych na korozję komponentów.

Schedpol.pl to miejsce, w którym znajdziesz szeroką gamę nowoczesnych produktów odpowiedzialnych za zapewnianie wydajnego odpływu wody. W asortymencie dostępne są klasyczne warianty oraz wyposażone w automatyczny korek. Za każdym projektem stoją profesjonaliści, którzy starają się zadbać o funkcjonalność i atrakcyjny wygląd poszczególnych akcesoriów. Doświadczona firma proponuje modele o różnym przepływie i średnicy odpływu, dzięki czemu klient może wybrać produkt, który będzie idealnie pasował do jego łazienki.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Vamos Travel


ADRES:
Wołkowyska 4a, Poznań

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...