Dane firmy

Lash Up!


Kazimierzowska 46, 02-546 Warszawa

Tel: 22 400 33 44

Oceń firmę (4 z 1 głosów)

Wolumetria twarzy warszawa


Zakres działalności przeglądanej firmy:

LASHES & BEAUTY BAR zapewnia na swojej stronie internetowej o profesjonalnie przeprowadzonych zabiegach poprawiających wygląd i zdrowie skóry. Wolumetria twarzy w Warszawie to nic innego jak modelowanie konturów. Jest to szczególnie polecane wszystkim osobom, które zmieniły wagę i chcą ujędrnić cerę oraz uwidocznić owal twarzy. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez lekarza medycyny estetycznej i z udziałem najnowocześniejszych urządzeń oraz wysokiej jakości preparatów.

Pośród zabiegów można wymienić:

  • Stylage S;
  • Stylage M;
  • Stylage L;
  • Stylage XL.

Każdy z nich różni się użytym preparatem do konturowania twarzy, dzięki czemu można cieszyć się z pożądanego efektu już po pierwszej wizycie. Oczywiście metoda jest dobierana przez lekarza specjalistę, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo podczas wykonywania modelowania.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...