Dane firmy

Vamos Travel


Wołkowyska 4a, 61-132 Poznań

Tel: 508 127 962

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Przewozy międzynarodowe Poznań


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Sprawdzona i solidna firma oferująca m.in. przewozy międzynarodowe z Poznania? Oczywiście Vamos Travel. To przedsiębiorstwo posiadające licencję przewoźnika, zapewniające transportowanym najwyższy komfort i bezpieczeństwo podróży. Auta wchodzące w skład floty umożliwiają przewóz od sześciu do dwudziestu osób. Jednym z najczęściej wybieranych kierunków przez klientów jest stolica Niemiec. Miasto o bogatej, choć burzliwej historii, dziś łączące w sobie wiele kultur, narodowości i stylów architektonicznych.

Otwarte granice Unii Europejskiej są stwarzają doskonałą sposobność do dalszych podróży. Jadąc z wykwalifikowanym kierowcą i dobrym samochodzie, można być spokojnym o przebieg nawet nieco dalszej wyprawy. Więcej szczegółów można zasięgnąć poprzez kontakt drogą mailową lub telefoniczną z personelem.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...