Dane firmy

READY2GO


Kielecka 41A, 02--53 Warszawa

Tel: 508 259 888

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

Gotowe spółki Gdańsk


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Osoby decydujące się na zakup gotowej spółki otrzymują niemalże od ręki firmę, która może podejmować różnego rodzaju działania na rynku. Skrócenie procesu rejestracji z kilku miesięcy do zaledwie paru dni jest najważniejszym czynnikiem, skłaniającym przedsiębiorców do takiego właśnie rozwiązania. Innym atutem godnym uwagi jest uniknięcie konieczności osobistego sprawdzania licznych formalności związanych z rejestracją działalności, jak również odwiedzania urzędów. Gotowe spółki w Gdańsku to propozycja pochodząca od firmy Ready2Go. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo.

Zakup gotowej spółki jest nowoczesnym, bezpiecznym i bardzo wygodnym wyjściem, które z roku na rok cieszy się coraz większym uznaniem. W takiej sytuacji klient nie musi obawiać się o to, że wraz ze spółką kupi także niechciane zobowiązania finansowe, ponieważ nie prowadziły one w przeszłości żadnej działalności gospodarczej, co oznacza, że nie są one obarczone kredytami. Ponadto koszt zakupu czystej spółki jest niewiele wyższy od kosztów związanych z założeniem jej na własną rękę.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...