Dane firmy

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje


Horbaczewskiego 49, 54-130 Wrocław

Tel: +48 513 052 740

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Okucia do szkła - https://bfl.com.pl/


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Montowanie elementów wykonanych ze szkła wymaga stosowania specjalnych okuć. Ich zadaniem jest łączenie poszczególnych detali w sposób bezpieczny dla szkła. Nie bez znaczenia jest również funkcja zdobnicza: metalowe okucia, jeśli są estetycznie wykonane, dodają konstrukcji walorów wizualnych. Dotyczy to nie tylko okuć dużych i widocznych z daleka, takich jak np., pochwyty drzwiowe, ale i małych uchwytów, klamer czy zawiasów. Istotny jest też odpowiedni dobór okuć, dzięki któremu powstawać mogą nawet bardzo duże konstrukcje ze szkła.

Wrocławska firma, której stronę internetową można znaleźć pod adresem bfl.com.pl, sprzedaje okucia do szkła wykonane ze stali nierdzewnej. Charakteryzują się one dużą wytrzymałością i trwałością, a także estetycznym wyglądem, który dodaje urody wszelkim szklanym elementom.    

Inne firmy w pobliżu:

AB-rent


ADRES:
Sycowska 13, Wrocław

Salon Masażu Bogini Bastet


ADRES:
Kuźnicza 57/58 , Wrocław

Dental Med


ADRES:
Kamieńskiego 142, Wrocław

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...