Dane firmy

Fachowe-Przeprowadzki.pl


Os. Stefana Batorego 7, 60--68 Poznań

Tel: 794 066 703

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Przewóz rzeczy w Poznaniu- Fachowe-Przeprowadzki.pl


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Szukasz firmy zajmującej się transportem mebli i sprzętu podczas przeprowadzek? Na stronie fachowe-przeprowadzki.pl znajdziesz atrakcyjną ofertę prezentowaną przez uznaną firmę poznańską. Z jej usług skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych klientów. Cenią oni zarówno profesjonalizm firmy, jak i jej atrakcyjny cennik.

Ostateczne koszty usługi zależą od kilku czynników. Wśród aspektów wpływających na cenę transportu znajdują się:

  • gabaryt załadunku,
  • długość trasy,
  • stopień zaangażowania pracowników.

Ostatni czynnik obejmuje wiele usług, z których może skorzystać klient. Usługi te dotyczą np. wniesienia mebli do mieszkania oraz ich skręcenia, a także ustawienia oraz podłączenia sprzętu domowego.

Na stronie internetowej firmy znajdziesz więcej informacji o jej usługach. Skorzystaj z pomocy fachowców realizujących profesjonalny przewóz rzeczy w Poznaniu i ciesz się sprawną przeprowadzką. Możesz mieć pewność, że Twój sprzęt będzie w bezpiecznych rękach.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...