Dane firmy

AB-rent


Sycowska 13, 51-319 Wrocław

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

AB-rent | Wynajem długoterminowy samochodów Wrocław


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Wrocław to duże, jedne z największych i najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce. Nic więc dziwnego, że dostępne są tu usługi praktycznie każdego typu, które spełniają dowolne potrzeby konsumentów. Bez trudu można np. wynająć samochód nawet na 5 lat, czego dowodzi oferta wypożyczalni ab-rent.pl. Dzięki niej nie ma potrzeby kupowania auta, aby następnie użytkować je jak swoje, nie przejmując się przy tym żadnymi formalnościami, serwisami ani wykupywaniem ubezpieczenia.

Oferowany przez firmę z Wrocławia długoterminowy wynajem samochodów jest przeznaczony dla każdego, kto posiada prawo jazdy i chciałby mieć do dyspozycji auto bez konieczności kupowania go na własność. Za niewątpliwą zaletę usług przedsiębiorstwa należy uznać możliwość wypożyczenia pojazdu każdego typu, włącznie z samochodami dostawczymi.

Inne firmy w pobliżu:

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje


ADRES:
Horbaczewskiego 49, Wrocław

Salon Masażu Bogini Bastet


ADRES:
Kuźnicza 57/58 , Wrocław

Dental Med


ADRES:
Kamieńskiego 142, Wrocław

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...