Dane firmy

Firma Wielobranżowa Ściskpol


Miłostowska 26, 64-420 Kwilcz

Tel: +48 (61) 29 15 063

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://www.sciskpol.pl/ - Frezowanie cnc Poznań


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Dzięki nowoczesnemu  parku maszyn i wykwalifikowanej załodze firma Ściskpol  jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym zleceniom z zakresu frezowania i toczenia. Oprócz wysokiej jakości  priorytetową wartością dla zakładu jest  bezpieczeństwo. Dlatego pracownicy są odpowiednio przeszkoleni, a wszystkie urządzenia do obróbki metali stosowane w firmie są w pełni sprawne i posiadają niezbędne certyfikaty.

Firma oferuje frezowanie CNC w Poznaniu w bardzo konkurencyjnych cenach i zawsze w wyznaczonym terminie. Posiadając nowoczesny park obrabiarek sterowanych numerycznie, firma jest w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane serie zamówionych przez klientów detali. Pracownicy firmy są otwarci na sugestie klientów, ale też sami doradzają w dziedzinie frezowania, maszyn oraz odpowiedniego doboru materiałów. Firma współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...