Dane firmy

Wyklejauto.pl


Czarnkowska 12, 60-415 Poznań

Tel: 502 409 158

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Oklejanie auta Poznań


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Oklejanie auta specjalną folią to usługa, która w Polsce dopiero od niedawna cieszy się dużym uznaniem. Rozwiązanie to ma wiele zalet i jest ono w stanie odświeżyć wygląd samochodu, chronić go przed korozją i nie tylko. Taka folia charakteryzuje się trwałością, jednak jej kładzenie może być problematyczne w sytuacji, gdy osoba nie ma w tej kwestii doświadczenia. Dobrym pomysłem okaże się więc kontakt ze specjalistami, dla których oklejanie auta w Poznaniu i innych miastach nie ma żadnych tajemnic. Więcej informacji na temat takiej pomocy uzyskać można na stronie wyklejauto.pl.

Takie folie wykorzystywane są także w formie praktycznej reklamy i umieszcza się je na:

  • samochodach osobowych,
  • samochodach dostawczych,
  • tramwajach,
  • autobusach.

Klienci decydują się zazwyczaj na przyklejenie logotypu, danych kontaktowych oraz informacji o usługach firmy. Jest to prosty i sprawdzony sposób na dotarcie do zupełnie nowych odbiorców a wszystko to niewielkim wysiłkiem. Ponadto taka folia chroni samochodowy lakier przed blaknięciem oraz innymi zniszczeniami.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...