Dane firmy

Transfer Przeprowadzki


os. Jagiellonskie 22, 31-834 Kraków

Tel: 697 196 805

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kraków transport mebli • http://www.przeprowadzkitransfer.pl/


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Przeprowadzka nie należy do najłatwiejszych zadań, ponieważ wymaga ona dużo wysiłku oraz czasu na spakowanie, zniesienie, przetransportowanie oraz wniesienie rzeczy do nowego mieszkania. W takiej sytuacji pojemny wóz okaże się na wagę złota, lecz niestety nie wszyscy nim dysponują. Należy pamiętać, że przewóz mebli samochodem osobowym może być nie tylko niebezpieczny, ale czasami całkowicie niemożliwy. Rzeczy o dużych gabarytach wymagają bowiem odpowiedniego zabezpieczenia.

Obecnie istnieją firmy świadczące podobną pomoc. Przykładowo Transfer Przeprowadzki to przedsiębiorstwo oferujące profesjonalny transport mebli w Krakowie. Propozycja ta kierowana jest nie tylko do osób prywatnych zmieniających miejsce zamieszkania, ponieważ korzystają z niej również właściciele przedsiębiorstw, którzy poszukują sposobów na przewiezienie krzeseł, komputerów, szafek oraz innych elementów niezbędnych w biurach. Zostaną one odpowiednio zabezpieczone, a następnie przetransportowane w wybrane przez klienta miejsce.

Inne firmy w pobliżu:

Lajkonik Przeprowadzki


ADRES:
Paulińska 16, Kraków

Stachurski Przeprowadzki


ADRES:
Łużycka 57, Kraków

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...