Dane firmy

Dental Med


Kamieńskiego 142, 51-124 Wrocław

Tel: 604 609 012

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Dental Med | Gabinet stomatologiczny Wrocław


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Krzywe zęby to przyczyna wielkich kompleksów, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dobra wiadomość jednak jest taka, że z problemem krzywego zgryzu zawsze można się uporać, niezależnie od wieku. Kiedy zatem ma się taki kłopot i z jego powodu nie chce się szeroko uśmiechać, warto jak najszybciej zgłosić się do ortodonty. Pomoc takiego lekarza może zaproponować gabinet stomatologiczny we Wrocławiu, którego adres internetowy to implantywroclaw.com.pl.

W placówce tej stosuje się różne metody leczenia, pacjenci mogą więc zdecydować, jaki aparat chcą nosić. Dorośli zwykle decydują się na mniej widoczne aparaty kosmetyczne, zwane inaczej estetycznymi, które między innymi nie mają widocznych zamków. W przypadku dzieci zaś zwykle stosuje się tradycyjne aparaty, wyposażone w kolorowe gumki, które najmłodsi traktują jak ciekawy gadżet i dzięki temu tym chętniej noszą aparat.

Inne firmy w pobliżu:

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje


ADRES:
Horbaczewskiego 49, Wrocław

AB-rent


ADRES:
Sycowska 13, Wrocław

Salon Masażu Bogini Bastet


ADRES:
Kuźnicza 57/58 , Wrocław

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...