Dane firmy

Firma Usługowa „SASIN”


Chopina 24, 05-822 Milanówek

Tel: (22) 755-87-83

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Przewozy wielkogabarytowe


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Jak przewieźć bezpiecznie ciężki ładunek o dużym rozmiarze? Do tego zadania najlepiej wynająć profesjonalną firmę. SASIN od wielu lat zajmuje się świadczeniem usług z zakresu transportu. Organizuje profesjonalne przewozy wielkogabarytowe. Zapewnia wsparcie praktyczne i merytoryczne w ich zakresie. Doskonale radzi sobie z problematycznymi ładunkami.

Firma dysponuje flotą zbudowaną z pojazdów renomowanych marek. Może się ona pochwalić wykwalifikowaną kadrą pracowników, którzy doskonale radzą sobie z każdym zadaniem. Dbają oni o bezproblemowy przewóz ładunków.

Dzięki konkurencyjnym cenom powyższa oferta jest niezwykle atrakcyjna. Jest ona skierowana głównie do przedsiębiorstw z Warszawy i okolic. Osoby zainteresowane transportem wielkogabarytowym mogą nawiązać kontakt z ww. firmą i poprosić ją o wsparcie przy dobrze najlepszych rozwiązań z pakietu jej usług.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...