Dane firmy

Lenis Sp. Z O.O


Wierzbowa 6 6, 61--85 Poznań

Tel: 61 851 13 05

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Zabiegi estetyczne


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Każda kobieta marzy o tym, aby wyglądać zjawiskowo i olśniewająco. Smukła sylwetka, jędrna skóra i gładka, rozświetlona cera z pewnością dodaje mnóstwo pewności siebie. Doskonałym sposobem na pozbycie się wszelkich niedoskonałości są zabiegi estetyczne. W Poznaniu wyjątkowo szeroki zakres takich usług świadczy salon LENIS. Jego propozycją jest między innymi wypełnianie zmarszczek i bruzd, powiększanie i modelowanie ust, lifting bez skalpela, lipoliza iniekcyjna, mezoterapia, dogłębne nawilżenie i odświeżenie ust oraz wiele innych.

Centrum może poszczycić się ogromnym doświadczeniem w branży kosmetycznej. Od samego początku dba o pełen profesjonalizm, a także przestrzega najwyższych standardów obsługi klientów. Sztab wykwalifikowanych specjalistów działa zgodnie ze ścisłymi zasadami bezpieczeństwa, wykorzystuje najnowocześniejsze urządzenia oraz używa wyłącznie sprawdzonych, specjalistycznych preparatów.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...