Dane firmy

SŁÓWKA Gabinet Logopedyczno- Terapeutyczny Ewelina Wicher-Ima


Kossaka 98, 64-920 Piła

Tel: 0048798474737

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Logopeda piła


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Osoby cierpiące na wady wymowy często muszą zmagać się z niezrozumieniem ze strony otoczenia. Można to przy tym rozumieć dosłownie i w przenośni, gdyż problemy te utrudniają przekazywanie komunikatów, ale też często wywołują lekceważący uśmiech ze strony odbiorcy. Zaniechania, których dokonano w wieku dziecięcym, mogą więc wpływać na całe późniejsze życie danej osoby.

Jest na to na szczęście prosty sposób – wystarczy skorzystać z pomocy, jaką oferuje logopeda. W Pile mieści się gabinet Słówka, który współpracuje zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Najmłodsi klienci mogą liczyć na profesjonalne podejście eksperta, który zachęci ich do pracy przez zabawę. Z drugiej strony również dorośli mogą spodziewać się najwyższej jakości obsługi.

Seplenienie, nosowanie i wszystkie inne wady wymowy przestaną być problemem, jeśli podejmie się skuteczną walkę z nimi. Przesiewowe i całościowe badania, prowadzone przez logopedę, precyzyjnie określą, z czym się zmaga dana osoba. To też pomoże dobrać najefektywniejsze metody niwelowania wad. Warto skontaktować się z tym gabinetem i umówić się na konsultację.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...