Dane firmy

Fabryka Gadżetów


Kineskopowa 1 C, 05--50 Piaseczno

Tel: 600 072 932

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Gadżety reklamowe - długopisy z Fabryki Gadżetów


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Fabryka Gadżetów od samego początku swojej działalności na rynku łączy niepowtarzalny design i najwyższe walory estetyczne ze stuprocentową wytrzymałością oraz pełną funkcjonalnością!

Propozycją tego renomowanego sklepu są niebanalne gadżety reklamowe takie jak długopisy, ołówki, kubki, kalendarze, koszulki, plecaki, odblaski, breloki, notesy oraz wiele innych. Wszystkie produkty wykonane zostały według ścisłych standardów obowiązujących w branży. Do ich produkcji wykorzystano najlepsze, starannie wyselekcjonowane materiały. Dzięki temu wszystkie modele są w pełni odporne na najróżniejsze uszkodzenia. Ponadto wyróżniają się znakomitą formą, świetnym wzornictwem oraz nieprzeciętną estetyką.

Nadruki na zamówionych gadżetach wykonywane są skutecznymi i trwałymi metodami, dzięki czemu nie ścierają się i nie niszczą.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...