Dane firmy

Biuro Handlu Drewnem "Roma" Miłosz Marynowski


Klasztorna 21 C, 62-130 Gołańcz

Tel: 602 132 547

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kora sosnowa mielona | Biuro Handlu Drewnem "Roma" Miłosz Marynowski


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Naturalna kora drzewna to doskonały surowiec wykorzystywany podczas ściółkowania gleby. Ta właśnie metoda pielęgnowania zieleni charakteryzuje się licznymi zaletami. Na uwagę zasługuje tu fakt, że kora chroni przed wysychaniem wody znajdującej się w podłożu, dzięki czemu posiadacze ogrodów nie będą musieli zbyt często ich podlewać. Jest to sprawdzony sposób na ograniczenie wzrostu chwastów oraz zmniejszenie ryzyka powstawania grzybów i pleśni, które są szczególnie szkodliwe dla roślin iglastych.

Wysokiej jakości kora sosnowa mielona znajduje się w ofercie przedsiębiorstwa Garden Mar. Wykorzystuje się ją w celu zmniejszenia ilości wypłukiwania z ziemi substancji odżywczych oraz polepszenia estetyki przydomowej przestrzeni. Ostatnimi czasy szczególnym zainteresowaniem cieszy się mielona kora przekompostowana, ponieważ charakteryzuje się ona ogromną ilością składników mineralnych, takich jak potas lub fosfor. Jest ona dostępna w kilku różnych stopniach zmielenia i odcieniach. W jej składzie na próżno szukać garbników oraz szkodliwych polifenoli.

Inne firmy w pobliżu:

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje


ADRES:
Horbaczewskiego 49, Wrocław

AB-rent


ADRES:
Sycowska 13, Wrocław

Salon Masażu Bogini Bastet


ADRES:
Kuźnicza 57/58 , Wrocław

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...