Dane firmy

Apteka Urtica


Królowej Jadwigi 12, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Tel: 571-381-182

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Formeds witamina c


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Suplementacja witaminy C jest bardzo pożądana w okresie jesieni i zimy, gdyż składnik ten odgrywa kluczową rolę w budowaniu odporności. Poza tym witamina C należy do substancji bardzo nietrwałych - przez to, że rozpuszcza się w wodzie, zostaje szybko wydalona z organizmu. Z tego też powodu, szukając dla siebie suplementu, trzeba postawić na produkt zawierający ten składnik w wysokiej dawce. Jednym z godnych polecenia preparatów jest Formeds Witamina C, który można znaleźć pod adresem aptekaurtica.pl, w aptece internetowej.

Na uwagę zasługuje też wyjątkowa forma tego produktu, która na pewno dla wielu osób będzie dużym udogodnieniem. Nie są to tradycyjne tabletki, lecz proszek, który rozpuszcza się w wodzie lub innym napoju. Takie stosowanie jest całkowicie bezproblemowe, zwłaszcza że roztwór ma przyjemny smak, przez co łatwiej jest zmotywować się do codziennego dbania o zdrowie.

Inne firmy w pobliżu:

I-VITA Sklep Przepis Na Zdrowie


ADRES:
Pierwszej Brygady 40, Brzeg

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...