Dane firmy

Apteka Urtica


Królowej Jadwigi 12, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Tel: 571-381-182

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Formeds witamina c


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Suplementacja witaminy C jest bardzo pożądana w okresie jesieni i zimy, gdyż składnik ten odgrywa kluczową rolę w budowaniu odporności. Poza tym witamina C należy do substancji bardzo nietrwałych - przez to, że rozpuszcza się w wodzie, zostaje szybko wydalona z organizmu. Z tego też powodu, szukając dla siebie suplementu, trzeba postawić na produkt zawierający ten składnik w wysokiej dawce. Jednym z godnych polecenia preparatów jest Formeds Witamina C, który można znaleźć pod adresem aptekaurtica.pl, w aptece internetowej.

Na uwagę zasługuje też wyjątkowa forma tego produktu, która na pewno dla wielu osób będzie dużym udogodnieniem. Nie są to tradycyjne tabletki, lecz proszek, który rozpuszcza się w wodzie lub innym napoju. Takie stosowanie jest całkowicie bezproblemowe, zwłaszcza że roztwór ma przyjemny smak, przez co łatwiej jest zmotywować się do codziennego dbania o zdrowie.

Inne firmy w pobliżu:

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...