Dane firmy

"HERA-TRANS" Przewóz Osób Sp. z o.o.


Obornicka 117, 62-002 Suchy Las k. Poznania

Tel: 506232093

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://heratrans.eu/ • Autokary - wynajem w Poznaniu


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Do najważniejszych zalet podróżowania autokarem zalicza się ponadprzeciętny komfort. W dzisiejszych czasach te właśnie pojazdy stały się synonimem wygody, ponieważ w ich wyposażeniu znajduje się wiele udogodnień, dzięki którym każda wycieczka będzie miłym doświadczeniem. Pasażerowie cenią szczególnie wygodne i rozkładane fotele dające możliwość podróżowania w pozycji leżącej. Nie bez znaczenia jest także obecność niewielkich stoliczków przydatnych podczas przewożenia drobiazgów, takich jak telefon lub  przekąski.

Co jeszcze wpływa na komfort pasażerów? Przede wszystkim urządzenia multimedialne, takie jak telewizory i odtwarzacze DVD, dzięki którym podróż mija niepostrzeżenie. Pojazdy, o jakich mowa, są bezpieczne, a to za sprawą regularnych przeglądów technicznych. Autokary na wynajem w Poznaniu to opłacalna propozycja doceniana między innymi przez organizatorów wycieczek oraz pracowniczych wyjazdów. Ciekawa oferta znajduje się na stronie heratrans.eu. Jest to adres firmy gwarantującej wysoką jakość obsługi i atrakcyjne ceny.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...