Dane firmy

APOLLO - WYPOŻYCZALNIA SZYN I ŁÓŻEK REHABILITACYJNYCH


Słowików 37, 40-534 Katowice

Tel: 608 577 532

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych bytom | http://apolloszyny.pl/


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Łóżko rehabilitacyjne to przydatny sprzęt medyczny, który dedykowany jest osobom wymagającym długotrwałej rehabilitacji z powodu urazów lub przebytych operacji. Daje on możliwość bezproblemowego siadania, wstawania oraz zmieniania pozycji, a wszystko to bez żadnego wysiłku. Łóżko, o jakim mowa, doceniane jest także przez osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunów. Za najnowocześniejsze modele uznaje się elektryczne, które wyposażono w funkcję sterowania pilotem. Dzięki nim pacjenci mogą regulować  pozycję nóg, głowy oraz tułowia.

Profesjonalne łóżka bardzo często mają metalowe lub drewniane barierki chroniące przed wypadnięciem. Jest to ogromne udogodnienie zarówno dla chorego, jak i rehabilitanta. Sprzęty te ułatwiają przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych, wymienianie pościeli oraz karmienie. Ponadto odciążają kręgosłup opiekunów i przyspieszają transportowanie pacjentów. Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych w Bytomiu, z jaką warto się skontaktować, znajduje się na stronie apolloszyny.pl. Gwarantuje ona fachowe usługi na wysokim poziomie i atrakcyjne ceny.

Inne firmy w pobliżu:

GABARYTY.NET


ADRES:
Janasa 4, Katowice

Netpaka.eu


ADRES:
Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

fulloutdoorprintservice


ADRES:
Al. Piastowska 4, Cieszyn

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...