Dane firmy

Foremski


Rynkowa 56, 62-081 Przeźmierowo

Tel: 61 29 22240

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kominki wielkopolska


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Od zarania dziejów ogień fascynował człowieka i chociaż na początku budził głównie lęk, z czasem stał się jego najlepszym przyjacielem. Dzisiaj, mimo że można korzystać z najrozmaitszych technologii, fascynacja ta pozostała w człowieku, dlatego coraz więcej osób decyduje się na kominki. W Wielkopolsce działa przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą, montażem i serwisem tych urządzeń w wielu wariantach, z którymi można zapoznać się na stronie foremski.com.pl. Należy ona do wspomnianej firmy istniejącej na poznańskim rynku od wielu lat. Doświadczenie i rozległa wiedza pozwalają jej na świadczenie kompleksowych usług, z których klienci są niezwykle zadowoleni.

Przedsiębiorstwo to nie tylko montuje kominki, ale na życzenie klienta może także zaprojektować i wykonać obudowę. Koszt takiej usługi zależny jest od wielu czynników, na przykład rodzaju użytych materiałów, dlatego koszt określany jest indywidualnie. Warto pamiętać, że bezpieczeństwo użytkowania kominka zależy od profesjonalnego montażu, dlatego lepiej, aby fachowo zrobiła to firma z odpowiednim doświadczeniem.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...