Dane firmy

DABA Kubki reklamowe


Leśna 26, 64-552 Sędzinko

Tel: 61 652 52 82

Oceń firmę (1 z 1 głosów)

Kubek szroniony z nadrukiem • DABA Kubki reklamowe


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Ponad 15 lat doświadczenia w branży, wykorzystywanie najnowocześniejszych technik produkcyjnych, nieprzeciętna dbałość o detale oraz niezwykle kreatywne podejście do każdego projektu to tylko jedne z wielu zalet, które wyróżniają renomowaną firmę DABA. Jej specjalnością jest kompleksowa produkcja niebanalnej ceramiki reklamowej z logo według ścisłych wytycznych i oczekiwań poszczególnych klientów.

Propozycją zakładu między innymi jest oryginalny kubek szroniony z nadrukiem o wielu ciekawych wzorach i różnych pojemnościach. Ten praktyczny produkt to bez wątpienia jeden z najlepszych gadżetów reklamowych, który przede wszystkim może stanowić znakomity upominek dla klientów.

Pełną ofertę oraz wszelkie szczegóły dotyczące współpracy można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej producenta. Sprawdź koniecznie!

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...