Dane firmy

WindBal


Wałowa 39, 43-100 Tychy

Tel: 793 834 035

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Bramy startowe


Zakres działalności przeglądanej firmy:

WindBal współpracowało już z wieloma przedsiębiorstwami z całej Polski, jak i zleceniodawcami indywidualnymi. Każdy, kto zdecydował się na zamówienie nadmuchiwanego balonu mógł być pewien profesjonalnej realizacji zlecenia w dobrej cenie. Proponowane w sprzedaży bramy startowe są tworzone w taki sposób, aby wytrzymały wielokrotne montowanie, dzięki czemu oszczędza się na ogromnej strefie reklamowej.

Bramki nadmuchiwane mają sporą przestrzeń, na której można zamieścić dowolny napis, logo, logotyp i dodatkowo całość zrealizować w odpowiednich kolorach. Można być pewnym, że cała konstrukcja zostanie świetnie zamocowana w danym miejscu przez fachowców. Pozwoli to solidnie umocować bramę chroniąc ją przed wiatrem lub mocnymi opadami deszczu. Kontakt z działem obsługi klienta pozwoli omówić wszelkie szczegóły.

Inne firmy w pobliżu:

GABARYTY.NET


ADRES:
Janasa 4, Katowice

Netpaka.eu


ADRES:
Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

fulloutdoorprintservice


ADRES:
Al. Piastowska 4, Cieszyn

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...