Dane firmy

RSC BIS Sp. z o.o.


Dworcowa 42, 62-060 Skrzynki k/Buku

Tel: 48 (61) 81 96 433

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://sklep.rscbis.com.pl/ - Drewniane ogrodzenie


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Wszystkim osobom zainteresowanym solidnym, trwałym i eleganckim płotem z drewna, firma Sklep.Rscbis.com.pl proponuje swą ofertę. Asortyment e-sklepu obejmuje szeroki wybór ogrodzeń w różnych kolorach oraz wymiarach. Każde drewniane ogrodzenie jest produkowane z wysokogatunkowego drzewa (zazwyczaj iglastego), poddawanego odpowiedniej impregnacji. To pozwala na zapewnienie wyjątkowej wytrzymałości ogrodzenia oraz skuteczną ochronę przed deszczem, gradem, śniegiem, silnym wiatrem i słońcem, grzybami, pleśnią oraz innymi szkodnikami.

Sklep internetowy zapewnia atrakcyjne ceny towarów, szybką dostawę oraz fachowe doradztwo w zakresie wyboru najbardziej odpowiedniego produktu. Płoty są łatwe w montażu. Cechują się bardzo estetycznym wyglądem, dzięki czemu pasują doskonale do posesji utrzymanych w dowolnym stylu.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...