Dane firmy

Gabinet psychologiczny Pauliny Jakubowskiej


Kilińskiego 29, 07-410 Ostrołęka

Tel: +48 660 546 523

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Psychoterapia ostrołęka


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Mianem psychoterapii określa się rozmowę terapeutyczną, której głównym celem jest pomoc pacjentowi w tym, aby uświadomił sobie, z czego wynikają jego aktualne kłopoty i aby dokonał zmiany, na której mu zależy. Psychoterapeuta ma za zadanie stworzenie optymalnych warunków do uzyskania pożądanej przez pacjenta zmiany. W tym celu stosuje odpowiednie techniki, które pozwalają pacjentowi odkryć własne zasoby oraz zmienić błędny i powodujący cierpienie sposób myślenia.

Prowadzona przez doświadczonego terapeutę psychoterapia w Ostrołęce pomaga m.in. w radzeniu sobie z następującymi trudnościami:

  • stany depresyjne,
  • zaburzenia lękowe,
  • konsekwencje przeciążenia stresem,
  • uzależnienia,
  • problemy osobowościowe.

Czas trwania psychoterapii jest różny i może wynosić od kilku tygodni do nawet kilku lat. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie psycholog-gabinet.ostroleka.pl.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...