Dane firmy

Stomatologia Wschód


Osiedle Wschód 11D, 62-100 Wągrowiec

Tel: +48 888 840 071

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Dentysta wągrowiec


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Trudno jest zmuszać się do wizyt u stomatologa, gdy w jego gabinecie panuje nieprzyjemna atmosfera, odczuwa się stres i obawia się bólu. Jednak unikanie takich wizyt nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem, gdyż stan jamy ustnej nie może poprawić się sam, może tylko dojść do jego pogorszenia. W takich przypadkach trzeba zatem poszukać gabinetu, który dba o przyjemną atmosferę, a także w którym stosuje się nowoczesne technologie, pozwalające pacjentom na zachowanie pełnego komfortu nawet podczas najbardziej skomplikowanych, trudnych zabiegów.

Wszystko to gwarantuje swym pacjentom przedstawiający się na stronie stomatologiawschod.pl dentysta z Wągrowca, który korzysta z nowoczesnego sprzętu i preparatów, między innymi do znieczulania. Dba też o dobre samopoczucie pacjentów, co pozwala zmniejszyć ich stres.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...