Dane firmy

BEAUTY MEDICA


Mikołaja Reja 20, 87--10 Toruń

Tel: 570950950

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Laserowe usuwanie rozstępów - Beauty Medica


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Rozstępy to swoiste pęknięcia skóry - przerwania wiązań kolagenowych, do których dochodzi na skutek intensywnego rozciągania się skóry kiedy objętość ciała szybko się powiększa. Mogą one znajdować się w przeróżnych partiach ciała, nie tylko na brzuchu, udach czy biodrach, na co wskazuje się najczęściej, ale też na przykład na ramionach czy łydkach. Pozbyć się ich we własnym zakresie nie można, kiedy zatem chce się odzyskać estetyczny wygląd skóry, trzeba skorzystać z profesjonalnych zabiegów. Warto przy tym pamiętać, że im wcześniej się to zrobi, tym lepiej, gdyż wówczas ich pozbycie się będzie łatwiejsze.

Na stronie beautymedica.pl znaleźć można ofertę obejmującą laserowe usuwanie rozstępów - Beauty Medica to lider w dziedzinie takich usług. Nowoczesne urządzenie laserowe stymuluje skórę do odnowy, dzięki czemu już po niedługim czasie można zobaczyć efekty, a po wykonaniu pełnej serii zabiegów skóra znów jest nieskazitelnie gładka.

Inne firmy w pobliżu:

Amer Event


ADRES:
Szymborska 53, Inowrocław

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...