Dane firmy

Mateusz Jęckowski Specjalista Chirurgii Ogólnej


- -, 90-000 Łódź

Tel: -

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Leczenie otyłości łódź | https://jeckowski.pl


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Każdy może zapoznać się z możliwościami, jakie zapewnia specjalista Mateusz Jęckowski. Na stronie internetowej opisującej jego usługi, odnaleźć można najważniejsze informacje, które pomogą dowiedzieć się więcej o operacjach zmniejszających żołądek. Leczenie otyłości w Łodzi odbywa się poprzez operację bariatryczną. Są oczywiście różne ich typy, dlatego przed zdecydowaniem się na jakikolwiek zabieg zawsze warto skontaktować się z osobą, która ma spore doświadczenie w tego rodzaju leczeniu.

Lekarz chirurg ogólny skupia się przede wszystkim na przebadaniu swojego pacjenta, aby późniejsze kroki leczenia przyniosły jak najlepszy skutek. Metody leczenia np. otyłości zawsze należy skonsultować ze swoim lekarzem, który z pewnością wybierze najlepsze rozwiązanie dla danego pacjenta. Kontakt telefoniczny pozwoli na skonsultowanie się, jak i poznanie dogodnego terminu na spotkanie.

Inne firmy w pobliżu:

wyprawkowy


ADRES:
Słoneczna 37, Brzeziny

Health Team


ADRES:
Radwańska 68, Łódź

HURTAP SA


ADRES:
Górnicza 2, Łęczyca

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...