Dane firmy

"BIOARCUS" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


Białostocka 22, 03-741 Warszawa

Tel: 780 137 396

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Czym zneutralizować zapach kociego moczu • https://bioexpert.pl/


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Miłośnicy kociaków doskonale znają konsekwencje załatwienia przez zwierzaka swoich fizjologicznych potrzeb na dywanie czy innym chłonnym materiale. Samo usunięcie odchodów nie rozwiązuje problemu, gdyż głęboko we włóknach pozostaje wyjątkowo nieprzyjemny zapach roznoszący się nierzadko po całym budynku. W efekcie często pojawia się pytanie czym zneutralizować zapach kociego moczu bez szkody dla czyszczonego materiału i jednocześnie skutecznie.

Odpowiedzią na nie jest specjalna oferta przygotowana przez sklep internetowy działający pod adresem sklep.bioexpert.pl. To najlepsze na rynku produkty klasy BIO, które świetnie neutralizują takie zapachy, pozostawiają powierzchnię sterylnie czystą i są bezpieczne dla materiału, człowieka oraz zwierząt. Pomimo tego wszystkiego można je tutaj zamawiać w konkurencyjnych cenach.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...