Dane firmy

Beauty-Art


Zgoda 13, 00-012 Warszawa

Tel: 22 416 62 92

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kurs makijażu - https://beautyart.pl/


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Beauty-Art to znana i ceniona szkoła wizażu, która działa na rynku od ponad 25 lat. Jej propozycją jest kompleksowy kurs makijażu, fryzjerstwa oraz charakteryzacji. Każde szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Słuchacze wraz z rozpoczęciem wybranego kursu otrzymują pakiet zawierający wszystkie produkty niezbędne do efektywnej nauki fachu. Zajęcia prowadzone są przez wysoce wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów. Wykładowcy dokładają wszelkich starań do tego, aby podczas warsztatów przekazać uczniom jak najwięcej przydatnej wiedzy.

Placówka od samego początku swojej działalności stawia na najwyższe standardy nauczania. Wszystkie programy opracowywane są na podstawie ścisłych norm i najnowszych trendów obowiązujących w świecie wizażu, fryzjerstwa i charakteryzacji. Absolwenci szkoły są w pełni przygotowani do pracy w renomowanych firmach kosmetycznych, najlepszych salonach fryzjerskich, czasopismach kobiecych oraz w świecie mody i show-biznesu.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...