Dane firmy

DBA sp. z.o.o.


Chmielna 15, 00--02 Warszawa

Tel: 22 299 18 88

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Projekt opakowania produktu • DBA sp. z.o.o.


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Przy półce sklepowej, na której stoi promowany przez firmę produkt, rolę edukatora klienta (którą wcześniej odgrywała reklama) przejmuje opakowanie produktu. To właśnie opakowanie jest tym, co może pomóc potencjalnemu klientowi zdecydować się na zakup, ale też - może go od tego zakupu odwieść (jeśli jest nieodpowiednio zaprojektowane).

Dlatego projekt opakowania produktu jest równie ważny jak sam produkt. Agencja DBA wykonuje projektowanie graficzne opakowań troszcząc się o to, aby były one zgodne z identyfikacją graficzną marki, ale też aby posiadały świeży, wyróżniający design. Projekt jest tworzony tak, aby jak najefektywniej wykorzystać posiadaną powierzchnię, bez względu na rozmiary opakowania; aby pełniło ono rolę sprzedażową, ale też informacyjną.

Agencja posiada bogate doświadczenie w pracy z wieloma markami, a także dużą wiedzę marketingową i profesjonalne umiejętności graficzne. Łącząc to wszystko, jest w stanie tworzyć profesjonalne projekty opakowań, które skutecznie zwiększą sprzedaż towaru.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...