Dane firmy

Centrum Medyczne MEDGEN


Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02-954 Warszawa

Tel: 501 377 150

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Badania przesiewowe noworodka


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Wielu rodziców zastanawia się, czy jeśli w rodzinie zdarzały się przypadki chorób genetycznych, to ich dzieci są również narażone. Niestety tak. Z tego powodu lekarze coraz częściej polecają wykonanie badania przesiewowego noworodka. Testy przeprowadzane są na próbkach krwi, której pobranie jest bezpieczne. Wyniki pozwalają dokładnie określić, czy w obrębie genów doszło do mutacji mogącej świadczyć o występowaniu u malucha schorzenia. Wczesne wykrycia pozwalają na skuteczne przeciwdziałanie groźnym chorobom. W ostatnich latach pojawił się lek, którego podanie w stadium bezobjawowym daje duże szanse na zatrzymanie wystąpienia symptomów. 

Testy z duża dokładności wykonywane są w nowoczesnej placówce Medgen. Oferta przewiduje m.in. badania na wykrycie mukowiscydozy czy rdzeniowego zaniku mięśni. 

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...