Dane firmy

Garden Spot


Kostrzewskiego 14, 62-022 Rogalinek

Tel: +48 (61) 622 95 30

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Zielona ściana cena


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Chcąc wprowadzić do swojego pomieszczenia, czy to mieszkalnego, czy użytkowego, a nawet na zewnątrz, większą ilość roślin, warto pomyśleć nad rozwiązaniem, jakim jest zielona ściana. Cena takiej konstrukcji nie jest wysoka jeśli skorzysta się z oferty ze strony gardenspot.pl, zarówno jeśli chodzi o wykonanie, jak i późniejsze użytkowanie. Konstrukcja składa się ze zbiornika na wodę oraz specjalnych doniczek. Jest modułowa, dzięki czemu doniczki można wyjmować i, w razie potrzeb, wymieniać rośliny na nowe. Gwarantuje to, że ściana zawsze będzie wyglądać świetnie, nawet jeśli poszczególne gatunki przekwitną, przejdą w stan spoczynku czy też rośliny zmarnieją.

Zazwyczaj jednak nie dochodzi do tego ostatniego, a to głównie dzięki temu, że firma jest dostawcą opatentowanego przez siebie systemu nawadniania. Właściciel takiego ogrodu wertykalnego nie musi kłopotać się podlewaniem roślin, co byłoby uciążliwe choćby ze względu na wysokość zielonej ściany czy dużą liczbę roślin. Gwarantuje to wygodną, a przy tym efektywną uprawę - rośliny prezentują się wspaniale!

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...